szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

CO ROBIMY

Podstawą naszej działalności są szkolenia w zakresie miękkich umiejętności biznesowych: psychologicznych i społecznych. Adresatami naszych szkoleń są osoby na różnych szczeblach organizacji – właściciele firm, menedżerowie i specjaliści, a także osoby aspirujące do zmiany pozycji zawodowej i rozpoczynające dopiero swoją karierę.


OFERTA NA MIARĘ POTRZEB

Wieloletnie doświadczenie z przedsiębiorcami pozwoliło nam wypracować ofertę na miarę Państwa potrzeb. Oferujemy sprawdzone rozwiązania i programy szkoleniowe ujęte w gotowe pakiety. Są to rozwiązania zawierające elementy kluczowe dla rozwoju konkurencyjności firm. Pakiety szkoleniowe mają z góry określoną, przejrzystą dla przedsiębiorcy cenę i przetestowany w praktyce program.

 

Proponujemy również szkolenia „szyte na miarę”, przygotowywane w oparciu o pogłębiony wywiad dotyczący indywidualnych potrzeb szkoleniowych konkretnej firmy.


Nasza oferta obejmuje także szkolenia otwarte, analizę potrzeb szkoleniowych, Development Centre, coaching oraz doradztwo indywidualne.


Prowadzimy również szkolenia certyfikowane przez Ministerstwo Infrastruktury, umożliwiające zdobywanie punktów edukacyjnych w ramach doskonalenia zawodowego pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych. Zapraszamy do sklepu internetowego.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Jesteśmy innowacyjni, oferujemy naszym klientom rozwiązania oparte o najnowsze trendy rynkowe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy optymalizować ceny naszych szkoleń. Proponujemy gry i symulacje biznesowe oraz kursy e-learningowe wsparte metodami we-learningu. Rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę. We współpracy z Instytutem Psychologii UJ zrealizowaliśmy pierwsze w Polsce badania nad motywacją w szkoleniach e-learningowych.

 

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: