szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Michał Stolarczyk

 

Magister psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, trener kompetencji psychologicznych, coach.


Ukończył roczną Akademię Trenerów Biznesy LAB w Katowicach oraz dwa roczne kursy coachingu: „Coaching i doradztwo w podejściu systemowym" oraz „Szkołę profesjonalnego coachingu". Posiada certyfikat uprawniający do korzystania z narzędzia diagnozującego naturalne style zachowania Extended DISC.

 

Od kilku lat działa jako wolny strzelec w obszarze prowadzenia szkoleń, coachingu oraz rekrutacji. Do tej pory poprowadził ponad 1000 godzin dydaktycznych szkoleń oraz ponad 250 godzin sesji coachingu. Jego klientami byli głównie pracownicy administracji publicznej, pracownicy firm (w tym średnia kadra zarządzająca), osoby bezrobotne oraz studenci.

 

Prowadzi przede wszystkim szkolenia z zakresu:

- profesjonalnej obsługi klienta,
- skutecznej komunikacji interpersonalnej (w tym asertywność i komunikacja w zespole),
- planowania i organizacji czasu pracy,
- radzenia sobie ze stresem,
- kreatywności,
- prowadzenia coachingu oraz pracy z ludźmi z zastosowaniem tej metody,
- podstaw zarządzania projektem w metodyce PCM.

 

Do jego najmocniejszych stron należą inteligencja i analityczny umysł, wysokie umiejętności komunikacyjne, duża uważność na drugiego człowieka i wysoka kultura osobista, dokładność w tym co robi oraz dbałość o praktyczne i mierzalne efekty oraz opieranie swoich szkoleń i pracy z ludźmi na twardych podstawach naukowych.

 

Prywatnie jest osobą spokojną, umiejącą słuchać innych. Lubi muzykę rockową oraz klasyczną. W wolnym czasie lubi czytać książki popularno-naukowe, chodzić po górach, grać w gry strategiczne. Ma dwa koty.

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: