szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Marzanna Herzig

 

 

 

Z wykształcenia jest psychologiem, trenerem sportowym i menedżerem sportu. Od 1984 pracuje w Zakładzie Psychologii AWF w Krakowie, od 1999 jest wykładowcą w Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu. W latach 1998 – 2004 była psychologiem reprezentacji olimpijskiej kolejno: Polskiego Związku Narciarskiego, Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Polskiego Związku Łuczniczego. W roku 2006, w którym polscy siatkarze wygrali Memoriał Wagnera

i zdobyli tytuł v-ce mistrzów świata,

jako psycholog kadry współpracowała

z trenerem Raulem Lozano w przygotowaniach do tych turniejów. Prowadziła trening umiejętności psychicznych  min. kierowcy rajdowego Krzysztofa Hołowczyca; srebrnego medalisty IO w Pekinie szpadzisty Radosława Zawrotniaka i finalistki tych samych IO na jedynce oraz aktualnej mistrzyni świata na wioślarskiej dwójce podwójnej, Julii Michalskiej.
Z powodzeniem aplikuje osiągnięcia psychologii sportu do świata biznesu, od lat współpracując jako trener z firmami szkoleniowymi. Specjalizuje się w treningu umiejętności psychicznych: kontroli emocji (w tym stresu), kontroli mentalnej, motywowaniu i samo motywowaniu, stawianiu celów, kontroli ciała, budowaniu odporności psychicznej.

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: