szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aleksandra Mykowska

 

>>English version

 

Od 2002 prowadzi własną firmę szkoleniowo doradczą: „Dom Szkoleń i Doradztwa”. Zatrudnia obecnie kilkanaście osób na stałe plus kilkudziesięciu stałych współpracowników. Specjalizuje się we wspieraniu w rozwoju firm z sektora MSP (małych i średnich przedsiębiorstw): dla kilkudziesięciu firm opracowywała strategie, systemy zarządzania, zwiększenie efektywności organizacji etc.
Współpracowała przy opracowaniu ponad 100 biznes planów. Przeprowadziła szkolenia, w których uczestniczyli właściciele i pracownicy kilkuset firm.
Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami – ma na swoim koncie koordynację projektów o wartości ponad 6,5 mln.

Jest współautorką pierwszych w Polsce badań nad motywacją w szkoleniach e-learningowych. Wyniki tych badań prezentowała podczas ONLINE EDUCA Berlin 2010, największego globalnego wydarzenia na rynku nowych technologii na rzecz edukacji. Pełni obowiązki Przewodniczącej Komisji ds. Kształcenia Zawodowego w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS).
Obecnie rozpoczyna wdrożenie nowego biznesowego projektu…

Ukończyła m.in.
„Psychologia” specjalizacja zarządzanie i innowacja, Uniwersytet Jagielloński
„Technologie informatyczne w zarządzaniu firmą” Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera (2006-2007);
„Akademia Menedżera MŚP” realizowanym przez Instytut Otoczenia Biznesu wzorowanego na Akademii Prezesów wg programu Japońskiego.
Obecnie rozpoczęła studia MBA na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.

Jestem …
Psychologiem z wykształcenia, ale tak naprawdę praktykiem biznesu. Od kilku lat zarządzam Domem Szkoleń i Doradztwa, którego jestem współwłaścicielką. Rozwinęłam tę firmę od jednej osoby (czyli mnie) do 16 osób pracujących na stałe plus grono współpracowników. Mam dziewięcioletnie doświadczenie trenerskie, specjalizuję się przede wszystkim w szkoleniach dla menadżerów oraz z rozwoju umiejętności miękkich. Na swoim koncie mam też realizację szeregu projektów doradczych z zakresu oceny konkurencyjnej pozycji przedsiębiorstwa oraz określania strategii firmy.

Jestem skarbnicą pomysłów. I jestem ciągle ciekawa tego, co nas otacza.

Jednocześnie jestem konkretna, twardo stąpająca po ziemi i zorientowana na osiąganie celów.

Potrafię …
Wiedzę psychologiczną łączyć z „szarą” rzeczywistością świata biznesu. Potrafię konsekwentnie dążyć do celu, nawet, gdy zdanie z pozoru wydaje się być niewykonalne. Potrafię tworzyć efektywne zespoły i zarażać ludzi swoimi pomysłami. Potrafię ciągle odnajdować w sobie pasję i nowe pokłady energii.

Chcę …
Jeżeli czegoś chcę to to prostu realizuję. Zawsze zastanawiam się na czym mi tak na prawdę zależy. Wśród rzeczy ważnych dla mnie jest odkrywanie potencjału swojego i wpieranie w tym innych. Dynamicznie, refleksyjnie, prowokująco …

Lubię …
Lubię, gdy coś się dzieje. Lubię pokonywać problemy i współpracować z innymi. Lubię, gdy otaczają mnie ciekawi ludzie, którzy nie boją się odpowiedzialności. Lubię tworzyć zamieszanie, z które wykluwają się nowe pomysły. Lubię się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Uwielbiam pracować z innymi ludźmi. Największą satysfakcję odczuwam, gdy razem udaje nam się osiągnąć to, co z pozoru wydawało się niemożliwe. Lubię biegać.

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: