szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Weź udział w badaniach dotyczących e-learningu w polskich firmach.

 

Celem badania jest poznanie opinii pracowników HR oraz osób decyzyjnych w polskich firmach na temat e-learningu, ze szczególnym uwzględnieniem następujących obszarów: spostrzeganych korzyści z implementacji, potencjalnych barier, wiedzy na temat e-learningu jako metody szkoleniowej, zwrotu z inwestycji w e-learning, doświadczeń w korzystaniu i implementacji tej metody szkoleniowej.


Badanie zostanie przeprowadzone metodą CAWI (kwestionariusz online). Uczestnicy badania otrzymają rozszerzoną wersję raportu z wynikami. Badania są realizowane przez firmę Dom Szkoleń i Doradztwa pod patronatem Wyższej Szkoły Europejskiej, Nowoczesnej Firmy, miesięcznika Personel i Zarządzanie oraz Extended DISC Polska.


Weź udział w badaniu! W zamian za poświęcony czas przekażemy Państwu do wyboru raport z wynikami badań lub gratisowy moduł szkolenia e-learningowego dotyczącego „Radzenia sobie ze stresem i asertywności” lub 70% rabatu na pakiet e-learningowych szkoleń z kompetencji menedżerskich. Warto wiedzieć więcej o e-learningu!


Wypełnij ankietę

Ankieta

 

Patronat nad badaniami

 

 

 

 

 

 


Publikacje na temat badań:

 

Warto wiedzieć więcej o e-learningu!  16.06.2011

Stany Zjednoczone i Europa dominują na światowym rynku e-learnignu, osiągając łącznie 70% udziału w dochodach. A jak sytuacja wygląda w naszym kraju? Polski rynek e-learningu nie jest jeszcze dokładnie zbadany, jednak dostępne szacunki z roku 2007 wskazywały na 30-40 mln zł.

 

 

Warto wiedzieć więcej o e-learningu!  20.06.2011

W roku 2006 zostały przeprowadzone badania na 6 dużych polskich przedsiębiorstwach, które stosują e-learning. Jako główne powody wykorzystania tej formy szkoleniowej firmy wskazały oszczędność czasu i kosztów, zwiększenie dostępności szkoleń dla pracowników, podniesienie poziomu wiedzy fachowej pracowników i możliwość przeprowadzenia dużych akcji szkoleniowych. Za główne zalety uznano zwiększenie grona szkolonych pracowników, oszczędność ich czasu oraz uzupełnienie szkoleń tradycyjnych i możliwość określenia stanu wiedzy pracowników.

 

 

 


Personel i Zarządzanie, 2011


 

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: