szkolenia kraków

szkolenia dofinansowane

KIM JESTEŚMY

Dom Szkoleń i Doradztwa jest firmą szkoleniową, której misją jest pomaganie w rozwoju ludzi i firm. Cel ten realizujemy od 2002 roku. Z naszej oferty korzystają właściciele, menedżerowie i pracownicy małych i średnich firm. Współpracujemy także z działami HR i osobami decyzyjnymi z dużych korporacji. Naszą strategią jest oferowanie najbardziej efektywnych szkoleń za jak najrozsądniejszą cenę.

Przeszkoliliśmy menedżerów i specjalistów z  wielu przedsiębiorstw, należących w głównie do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MSP). Dzięki temu bardzo dobrze znamy specyfikę tych firm, rozumiemy ich problemy i oczekiwania, mamy podobny punkt widzenia.
Jesteśmy solidną i rzetelną firmą. Koncentrujemy się na rzeczywistych potrzebach i użytecznych dla klientów rozwiązaniach, które pomagają przedsiębiorcom efektywnie konkurować na rynku.

 

Właścicielka firmy Aleksandra Mykowska pełni w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych (PIFS) obowiązki Przewodniczącej Komisji ds. Kształcenia Zawodowego. Należymy również do Małopolskiego Związku Pracodawców „Lewiatan”. Znajdujemy się w Rejestrze instytucji szkoleniowych. Przystąpiliśmy do Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego. Uczestniczymy jako prelegent w znaczących konferencjach i wydarzeniach biznesowych.

 

CO ROBIMY

Podstawą naszej działalności są szkolenia stacjonarne oraz e-learningowe w zakresie miękkich umiejętności biznesowych: psychologicznych i społecznych. Adresatami naszych szkoleń są osoby na różnych szczeblach organizacji – właściciele firm, menedżerowie i specjaliści, a także osoby aspirujące do zmiany pozycji zawodowej i rozpoczynające dopiero swoją karierę. Jesteśmy taże zaangażowani w wiele projektów międzynarodowych.


OFERTA NA MIARĘ POTRZEB

Wieloletnie doświadczenie z przedsiębiorcami pozwoliło nam wypracować ofertę na miarę Państwa potrzeb. Oferujemy sprawdzone rozwiązania i programy szkoleniowe ujęte w gotowe pakiety. Są to rozwiązania zawierające elementy kluczowe dla rozwoju konkurencyjności firm. Pakiety szkoleniowe mają z góry określoną, przejrzystą dla przedsiębiorcy cenę i przetestowany w praktyce program.

 

Proponujemy również szkolenia „szyte na miarę”, przygotowywane w oparciu o pogłębiony wywiad dotyczący indywidualnych potrzeb szkoleniowych konkretnej firmy.


Nasza oferta obejmuje także szkolenia otwarte, analizę potrzeb szkoleniowych, Development Centre, analizę Extended DISC, coaching oraz doradztwo indywidualne.


Prowadzimy również szkolenia certyfikowane przez Ministerstwo Infrastruktury, umożliwiające zdobywanie punktów edukacyjnych w ramach doskonalenia zawodowego pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych.

 

INNOWACYJNOŚĆ

Jesteśmy innowacyjni, oferujemy naszym klientom rozwiązania oparte o najnowsze trendy rynkowe. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu możemy optymalizować ceny naszych szkoleń. Proponujemy gry i symulacje biznesowe oraz kursy e-learningowe wsparte metodami we-learningu. Rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę. We współpracy z Instytutem Psychologii UJ zrealizowaliśmy pierwsze w Polsce badania nad motywacją w szkoleniach e-learningowych.

 

SZKOLENIA DOFINANSOWANE Z EFS

Dążąc do optymalizacji kosztów szkoleń, sięgamy po dotacje unijne. Realizujemy szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (POKL). Zrealizowaliśmy dotąd 7 takich projektów na łączną kwotę 6 mln zł. Obecnie zapraszamy do projektu „Kluczowe kompetencje w biznesie”.

 

DLA KOGO PRACUJEMY

Jeteśmy dla firm, które na co dzień szukają umiejętności i kompetencji pozwalających na skuteczniejsze konkurowanie. Jesteśmy dla firm, które chcą działać szybciej, lepiej i bardziej efektywnie. Dla tych, którzy chcą mieć poczucie, że zainwestowali rozsądne pieniądze w bardzo dobry i przydatny produkt szkoleniowy. A przede wszystkim dla tych, którzy chcą mieć przekonanie, że współpracują z partnerem dobrze rozumiejącym ich potrzeby.

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: