szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


03.06.2014
Zapraszamy na spotkanie z trenerem z Norwegii.

 

 

We czwartek widzimy się z Dagiem Willmannem, który jest Trenerem
i Menadżerem Frøya and Hitra Resource Centre.

Frøya i Hitra Resource Centre jest filią Frøya- and Hitra Upper Secondary Schools, która prowadzi szkolenia zawodowe (VET) dla organizacji i dorosłych w strefie przybrzeżnej w Środkowej Norwegii. Na przełomie 2013/2014 roku, jako wsparcie metody nauczania, wprowadzili narzędzia mobile learningu - w tym EVAL – narzędzie do ewaluacji szkoleń. Dzięki temu, wraz z wykorzystaniem e-learningu, skrócili tradycyjny program z 600 godzin kursu, do 52 godzin lekcji w klasie – NIE DO WIARY! Prawda? Opowie nam jak to zrobili. Są bardzo zadowoleni z efektów, w związku z tym planują przygotować nowy program szkoleniowy wykorzystujący w szerokiej skali używanie narzędzi mobilnych. Rozważają przygotowanie i wprowadzenie modelu ewaluacji szkoleń w oparciu o regularne używanie narzędzi mobilnych, które umożliwiają udokumentowanie, że każdy z uczestników przeszedł testy, a dzięki zastosowaniu narzędzia EVAL (mobilne narzędzie do ewaluacji szkoleń) planują również potwierdzać długoterminowy wpływ szkoleń.


Spotkanie odbędzie się w ten czwartek, tj. 5.06 w godzinach 11-13 w siedzibie Domu Szkoleń i Doradztwa na ul. Tarnowskiego 6/1-2.


Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie przybycia drogą mailową: ikostrzewa@domszkolen.com

 


Więcej informacji na stronie Domu Szkoleń i Doradztwa:http://www.domszkolen.com/news/285/70/Projekt-IQVet/d,Aktualno%C5%9Bci.html
Oraz na stronie: http://histproject.no/node/687

powrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: