szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


22.04.2014
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty: „Mobile learning"

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich aktywnych trenerów na warsztaty z obsługi nowatorskiego systemu IT EVAL do ewaluacji procesów nauczania na podstawie autorskiej metodologii 4 steps opartej na technice Kirkpatricka.

 

System ten skutecznie ułatwia ewaluację szkolenia oraz monitorowanie postępów uczestników szkoleń!Wszystkich zainteresowanych trenerów zapraszamy na bezpłatne warsztaty obejmujące swoim zakresem demonstrację systemu EVAL, jak z niego korzystać, a także opis metodologii 4 steps.Warsztaty odbędą się 08.05.2014 r.

w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie: Plac Na Stawach 1

w godzinach 10-14:30

sala 306W celu rejestracji prosimy o kontakt

z P. Iwoną Kostrzewą ikostrzewa@domszkolen.com

 

EVAL to innowacyjny system IT do interakcji i ewaluacji szkoleń przy pomocy urządzeń mobilnych: smartphony, tablety, laptopy. Dzięki niemu trener może zadawać pytania do uczestników przed, w trakcie i po szkoleniu . Pytania mogą być: otwarte, zamknięte (jedno i wielokrotnego wyboru) oraz ze skalą Likerta. Uczestnicy odpowiadają na pytania używając swoich urządzeń mobilnych, dzięki czemu trener otrzymuje wyniki odpowiedzi natychmiast! Może je następnie wykorzystać w toku dalszego procesu nauki.Oferujemy nieograniczony dostęp do narzędzia i jego funkcji.

 

W razie jakichkolwiek niejasności lub pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu: 500-000-592 chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Więcej informacji na stronie Domu Szkoleń i Doradztwa: http://www.domszkolen.com/news/285/70/Projekt-IQVet/d,Aktualno%C5%9Bci.html

Ooaz na stronie: http://histproject.no/node/687

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Domu Szkoleń i Doradztwa


Projekt realizowany w latach 2012-2014 współfinansowany jest w ramach funduszy Unijnych programu Lifelong Learning Leonardo da Vinci. 


powrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: