szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


09.12.2013
Już 12 grudnia zapraszamy na bezpłatne warsztaty: „Narzędzia IT w edukacji i ewaluacji”

 

 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty: „Nowoczesne systemy IT

w nauczaniu i ewaluacji"


12 grudnia, 10:00 w siedzibie WUP w Krakowie

 

Wiele kwalifikacji zdobywamy w sposób nieformalny czyli poza systemem szkolnictwa. Cały czas uczymy się nieformalnie na różnego rodzaju kursach i szkoleniach, czy serfując po Internecie. Niestety ten proces ze względu na to, że jest nieformalny, jest trudny do rejestracji i weryfikacji. Krajowa Rama Kwalifikacji wprowadzi wiele zmian w system edukacji, rekrutacji, certyfikacji kompetencji i kwalifikacji, m.in. umożliwi ona uznawanie kwalifikacji zdobytych drogą poza i nieformalną.


Zarządzanie kwalifikacjami zdobytymi nieformalnie napotyka wiele trudności. Oto przykładowe:

  • Pracodawca nie wie, że wśród grona jego pracowników jest ktoś kto posiada konkretne i pożądane kompetencje, które są firmie w danej chwili potrzebne.
  • Pracownik, freelancer nie ma potwierdzeń (certyfikatów, dyplomów) posiadania kompetencji, kwalifikacji, które nabyłpoprzez praktykęa nie naukę w systemie formalnym.

 

Wychodząc naprzeciw podobnym problemom, mamy ogromna przyjemność zaprosić Państwa na podwójne warsztaty:

 

1.      Warsztaty (1.5h), podczas których zostanie zaprezentowane narzędzie ICT TRAILER - online ePortfolio, wspierające zarządzanie kwalifikacjami poza formalnymi zarówno z perspektywy osoby jak i organizacji (pracodawcy, uczelnie, urzędy pracy, agencje pracy, firmy szkoleniowe etc). Software Trailer pozwala na zapisywanie (gromadzenie), organizowanie, aktualizowanie postępów w procesie nabywania kwalifikacji danej osoby, a następnie weryfikację i ewentualną certyfikację efektów poza formalnego uczenia się.

 

2.      Warsztaty (1.5 h), podczas których zapoznają się Państwo z działaniem narzędzia PELE - systemu do ewaluacji, egzaminowania oraz interakcji podczas szkoleń oraz wykładów przy pomocy smartphonów, tabletów i komputerów. PeLe to działające w technologii mobilnej narzędzie IT do ewaluacji szkoleń i kursów oparte o 4 stopniową metodologię oceny Kirkpatricka. Dzięki niemu możliwe jest dokonanie ewaluacji prowadzonych szkoleń i kursów w czasie rzeczywistym, co z pewnością umożliwi szybką reakcję i ewentualną modyfikację przebiegu szkolenia. Wszystko po to, aby podnieść jakość i efektywność nauczania i uczenia się. PeLe to doskonałe narzędzie wzmacniające interaktywność, a tym samym także atrakcyjność prowadzonych zajęć czy kursów, które gwarantuje wzrost zaangażowania ze strony wszystkich uczestników szkoleń.

 

 

W celu rejestracji na warsztaty, które odbędą się w dniu 12 grudnia o godzinie 10:00 w WUP Kraków, plac na Stawach 1 prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Iwoną Kostrzewą

e-mail: ikostrzewa@domszkolen.com, Tel. 500 000 592.

 

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W związku z tym, że warsztat ma charakter praktyczny bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą własnego sprzętu komputerowego. W trakcie koło 3 godzinnych warsztatów do Państwa dyspozycji będzie kawa i herbata oraz ciasteczka.

 

Wszystkie organizacje, które będą uczestniczyć w warsztatach otrzymają możliwość bezpłatnego wdrożenia software Trailer i PELE we własnych organizacjach.

 

 

Serdecznie zapraszamy!!


Zespół Domu Szkoleń i Doradztwa

www.domszkolen.com


 

 

 

 

 

 

 

 


powrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: