szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


12.10.2011
Będziemy tam

13 października będziemy uczestniczyć w konferencja E-Learning Trends dotyczącej wykorzystania e-learningu w biznesie.


Podczas swojego wystąpienia Aleksandra Mykowska odpowie na pytanie czy uczenie kompetencji miękkich poprzez e-learning może być efektywne. Przedstawi case study, w którym blisko 280 manedżerów podzielonych za grupę blended learning i e-learning, wzięło udział w e-learningu Domu Szkoleń i Doradztwa oraz rozbudowanym procesie ewaluacji.

 

Grupa została przebadana za pomocą modelu Kirpatrika, sprawdzono poziom reakcji, uczenia się i zmian w zachowaniach oraz w postawie. Wykorzystanymi narzędziami były ankiety oceny szkolenia, focusy, testy wiedzy, testy postaw, wywiady telefoniczne 3 miesiące po szkoleniu.


Co zaobserwowaliśmy? Jakie z tego wyciągnąć wnioski i wskazówki dla innych projektów e- oraz blended learning? Dowiecie się już w najbliższy czwartek!

 

Podczas konferencji prelegenci odpowiedzą również na pytania jak przygotować szybko dobry e-learning, czy firmy i pracownicy chętnie wykorzystują tą metodę, jakie blokady możemy napotkać w wykorzystaniu e-learningu oraz czy zwrot z inwestycji w przypadku wykorzystania e-learningu jest duży.

 

Pełny program konferencji znajdziecie na stronie konferencji.


Zapraszamy!

powrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: