szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


12.10.2011
Sklep elearningowo.pl już otwarty!

Awans, kariera, sukces - o tym marzy każdy ambity pracownik. Żeby osiągnąć wyznaczone cele, warto uczestniczyć w szkoleniach, które pomagają doskonalić zawodowe kompetencje. Jednak stacjonarne kursy to często kosztowna inwestycja, która dodatkowo pochłania sporą ilość czasu. Jest na to rada - szkolenia e-learningowe!

 

 

Otwarty niedawno sklep internetowy elearningowo.pl, to projekt firmy Dom Szkoleń i Doradztwa. Dzięki przeprowadzonym badaniom nad motywacją w e-learningu oraz doświadczeniu trenerów-praktyków, stworzono profesjonalne szkolenia on-line. Solidne merytoryczne podstawy, innowacyjna formuła i konwencja serialu komediowego, sprawiają, że oferowany e-learning nie tylko uczy, ale jest też formą rozrywki. Interaktywne elementy pozwalają na pełne zaangażowanie uczestnika, komediowa forma sprawia, że lekcje ogląda się jak dobry serial.

 

Kursy koncentrują się na dwóch rodzajach kompetencji: menedżerskich oraz administracyjno-biurowych. Szkolenia o tematyce menadżerskiej dedykowane są osobom otwartym na wiedzę i świadomym, jak wielkie znaczenie dla wyników w biznesie mają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Poruszają zagadnienia kluczowe dla osiągnięcia pozycji naturalnego lidera i profesjonalnego menedżera. W ofercie sklepu znalazły sie wszystkie niezbędne szkolenia z obszaru zarządzania zespołem oraz rozwoju osobistego menedżera. Szkolenia dla pracowników biurowych i administracyjnych to starannie dobrany zestaw zagadnień związanych z szeroko rozumianą pracą biurową.

 

Szkolenia można dodatkowo uzupełnić indywidualną sesją coachingową przez Skype, która jest sprawdzoną formą wspomagającą rozwój zawodowy i osobisty. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje nieograniczony dostęp do platformy we-learningowej, na której specjaliści i praktycy dzielą się doświadczeniami. Na stronie sklepu dostępne jest gratisowe szkolenie pokazowe, co umożliwia zapoznanie się z formą i jakością prowadzonych zajęć przed zamówieniem wybranego tematu.

 

Zapraszamy na elerningowo.pl!
powrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: