szkolenia kraków

Dom-Szkoleń-i-Doradztwa

Aktualności


08.09.2011
Będziemy tam Kongres Kadry

Dom Szkoleń i Doradztwa prelegentem podczas Kongresu Kadry,       7-9 listopad 2011

Miło nam poinformować, że podczas najbliższej edycji Kongresu Kadry 7 listopada o godz. 9.00-10.00 w ramach ścieżki tematycznej "Zarządzanie kompetencjami" Aleksandra Mykowska z Domu Szkoleń wraz z Magdaleną Filip z DER-MED przedstawią case study     "E-learning z kompetencji interpersonalnych - czy to ma sens? Przygotowanie wdrożenie i efekty".


Bądź z nami na tym najbardziej prestiżowym wydarzeniu branży HR, które w tym roku organizowane jest pod hasłem Innowacje, Trendy, Wyzwania.


Podczas wystąpienia wspólnie z uczestnikiem naszych szkoleń podzielimy się doświadczeniami związanymi z projektem szkoleń dla menedżerów, który zrealizowaliśmy z udziałem 290 osób. Opowiemy o przygotowaniu, wdrożeniu i ewaluacji szkoleń e-learningowych oraz blended learningowych z kompetencji interpersonalnych. Zaprezentujemy wyniki badań dotyczących motywacji w szkoleniach e-learningowych oraz postrzegania e-learningu jako metody szkoleniowej przez kadrę menedżerską i osoby zajmujące się HR. Powiemy o barierach, na które napotykają użytkownicy takich szkoleń. Wskażemy cechy, które powinien posiadać kurs e-learningowy, aby zaangażować uczestników. Podyskutujemy o tym, czy szkolenia elektroniczne obniżają koszty wdrażania nowych pracowników i czy jest to efektywna metoda szkoleniowa. Zastanowimy się nad trendami dotyczącymi wykorzystywania nowoczesnych technologii w rozwoju ludzi i organizacji.


Pobierz program XIV Kongresu Kadrypowrót

Zniżki na szkolenia prosto na Twój e-mail. Zapisz się na Newsletter

Kalendarium zbliżających się szkoleń: